sobota, 10 listopada 2012

Za zamkniętymi drzwiami

Ostrzeżenia: wulgaryzmy, przemoc
Status: niezakończone, zawieszone
Gatunek: horror
Rok rozpoczęcia i zakończenia publikacji: 2012-?
Rating: +18

Żyje w mieście. W Bydgoszczy. Ma tu przyjaciół i chłopaka. Chodzi na imprezy i koncerty. Wie co i jak, w końcu urodził się właśnie tutaj. Mieszczuch.
I nagle mama traci pracę, a dziadek z drugiego końca Polski, którego nawet nie zna, umiera, pozostawiając całe gospodarstwo babci.
Bydgoszcz czas zamienić na małą, zapyziałą górską wioskę. Przyjaciół i chłopaka na dziwnych ludzi, którym życie upływa na plotkowaniu i śledzeniu losów mieszkańców Łężyc. A imprezy i koncerty na długie spacery po łąkach i górach.
Coś jednak nie gra w tej wiosce. Coś jest nie tak. Może ten domek w lesie? A może ten kot? A może Maks po prostu zwariował?

Spis rozdziałów:

Rozdział 1. Pożegnanie z rzeczywistością

8 komentarzy:

 1. fajnie się zaczyna, ale dodaj też inne rozdziały do reszty opowiadań

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo się mówi ;) Gorzej, że ja w innych opowiadaniach nie widzę nic, co mogłoby pomóc rozwinąć mój warsztat pisarski. Dla mnie są one po prostu nieudane, a trzeba iść do przodu, dlatego prowadzę teraz dwa opowiadania :)

   Usuń
  2. Dobrze Dream ale chociaż je skończ ;) wiem bo sama bazgrolę i wiem że może nagle pójść wena papa ale chociaż napisz ostatni taki rozdział jakby końcowy, żeby nie można było się do ciebie doczepić XD weny ^^

   Usuń
 2. Opowiadanie naprawdę fajnie się zapowiada i już nie mogę się doczekać, chociaż przykro mi że nie kontynuujesz jak na razie Zostawić rzeczywistość... Kocham to opowiadanie, w ogóle lubię czytać twoje opowiadania. Przymierzam się również do zakupu "Słońce za chmurami", ale jak na razie nie mam niestety możliwości. W każdym bądź razie czekam na nowe opowiadanko i na jakikolwiek ruch na ZR *___*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.s Pozdrawiam i wiele weny twórczej życzę...

   Usuń
 3. Czy pojawi się dalszy ciąg tej historii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy na blogu, ale z pewnością będziecie mieli możliwość przeczytać :)

   Usuń
  2. Bardzo chętnie bym przeczytała kontynuację :) mogłabyś wrzucić na chomika, albo przesłać mailem

   Usuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.