niedziela, 13 lipca 2014

Pierwszy września

Nie przychodzę niestety do Was z kolejnym rozdziałem opowiadania - bardzo ciężko mi się zmotywować do napisania go. Mam jednak coś innego w rekompensacie.

Opowiadanie, które ponad rok temu pojawiło się w Antologii Opowiadań Yaoi The Cold Desire Gierki, umieściłam na platformie wydaje.pl. Każdy, kto nie kupił zbioru, ma teraz szanse je przeczytać w wersji ebook-a. :) 10 komentarzy:

 1. Czyli opowiadanie "Gierki" jest teraz pod tą nazwą "Pierwszy września"?
  Nie orientuję się za bardzo w tym co już kiedyś wydałaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Opowiadanie "Pierwszy września" pojawiło się kiedyś w zbiorze opowiadań "Gierki".

   Usuń
 2. Kiedy będzie kolejny rozdział "Akademika''?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie dlatego opublikowałam "Pierwszy września", by w jakiś sposób zrekompensować Wam brak "Akademika". Nie mam pojęcia, kiedy będzie, bo jak na razie piszę go w wielkich bólach.

   Usuń
 3. Czy istnieje możliwość zakupienia gdzieś "Słońca za chmurami"? Bardzo mi zależy aby doczytać zakończenie tej historii - zachwyciła mnie.
  pozdrawiam nina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tę chwilę nigdzie. Ale myślę, że jeszcze trochę i opublikuję to na platformie wydaje.pl.

   Usuń
 4. Jak tylko będę mieć trochę czasu to z chęcią przeczytam e-booka. Z pewnością umili mi on czas . :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokochałam Twój styl oraz pomysły. Zdecydowanie. Na jednym wdechu przeczytałam (dotychczas) "Za trzy punkty" (zachwyciło mnie, o Boże!) oraz "Akademik" (bardzo dobrze się zaczyna, jednego z głównych bohaterów - Doriana - utożsamiam (niestety?) z Dorianem Grayem i to lekko psuje mi odbiór, ale mam nadzieję, że się tego wraz z innymi rozdziałami wyzbędę). Jestem naprawdę szczerze zachwycona - w Twoich opowiadaniach nie ma błędów, jest logika, nie ma irytujących mnie scen (przynajmniej w części, z którą się zapoznałam), niefajnych bohaterów, przede wszystkim widzę realizm. Ciężko mi było znaleźć takiego bloga, cieszę się, że wczoraj wieczorem pogrzebałam w Googlach (tak, nie spałam, czytałam, ale nie żałuję, zaraz napiję się kawy i się przebudzę) i znalazłam tę stronę. Jejku, ZTP to zdecydowanie najlepsze opowiadanie, jakie czytałam, chociaż już jakoś od dawna nie czytywałam homoseksualnych historii. :)

  Życzę Ci weny przede wszystkim oraz niewymuszonej satysfakcji. :) Nie ukrywam - będę tutaj często wpadać, lecz nie naciskam, pisz w swoim tempie, bo przymuszanie zabija Pannę Wenę :))

  PS Potraktuj ten komentarz ze zmrużeniem oka, ponieważ domyślam się, że może być nieskładny, wiesz, kilkadziesiąt godzin bez snu ;) Może najpierw powinnam wypić tę kawę (albo trzy...)?
  Pozdrawiam i całuję ciepło! Jeszcze dzisiaj postaram się zapoznać z resztą interesujących mnie historii! (Te realistyczne; taka realistka ze mnie!)

  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za miły i pozytywny komentarz! Cieszę się, że moje opowiadania przypadły Ci do gustu. W innych tekstach możesz znaleźć więcej błędów, są starsze, a jak wiadomo - człowiek całe życie się uczy. ;)

   Usuń
 6. 'Zajął miejsce przy dwuosobowym stoliku, przesuwając wzrokiem po
  brązowych ścianach cukierni Sowy. Panował tu przyjemny, dosyć intymny klimat, najlepszy do prowadzenia rozmów.'
  Jak widać podobne zdanie ma połowa ministrów naszego rządu :P

  Przeczytałem opowiadanie, jak zwykle ciekawe i dobrze napisane :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.