niedziela, 14 maja 2017

Informacja

Jeśli czekacie na rozdział jakiegoś mojego opowiadania, nie mam dobrych wiadomości. W imię zasady "jak nie urok to sraczka", najpierw nie miałam za bardzo czasu, żeby coś napisać, a kiedy już go znalazłam i nawet napisałam parę stron, mój laptop postanowił odmówić współpracy. Całe szczęście brat odzyskał wszystkie dane (a więc i zaczęty rozdział Mcdonalda), pozostaje mi tylko oddać sprzęt na gwarancję i przeprosić się ze starym rzęchem.
Proszę więc o odrobinę cierpliwości. Pisanie na starym laptopie nie będzie łatwe, ale jakoś dam radę. Kolejny rozdział powstanie z głośnością maszyny do pisania, a współlokator wyrzuci mnie chyba z mieszkania. To się nazywa poświęcenie. Jakby coś miało się jeszcze przedłużyć, dam znać, żebyście nie krzyczeli na mnie tak jak po ostatniej przerwie ;D.

7 komentarzy:

 1. No nic, mimo mojej niecierpliwości to Twoje opowiadania to coś, na co warto moim zdaniem czekać. Więc poczekam trochę dłużej, a Tobie życzę jak najmniej nieprzyjemnych sytuacji, a jak najwięcej przyjemności i weny oczywiście :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę czekać,nie śpieszy się ��
  Akira

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuję, chyba nic tak nie irytuje,jak problemy sprzętowe. Trzymam kciuki za szczęśliwe ozdrowienie i czekam cierpliwie na nowe rozdziały

  OdpowiedzUsuń
 4. kropka/kreska15 maja 2017 15:28

  dziękuję za informację :) życzę weny i cierpliwości do nas i sprzętu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja piszę od razu na Blogerze, przynajmniej wiem, że nic nie zniknie. ;) Może też spróbuj. Znam ten ból, laptopy to zdradzieckie urządzenia. :D

  Ale czekam. :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej nie komentowałam do tej pory,ale przeczytałam wszystko co było do przeczytania i jestem na bieżąco:)))czekam z utęsknieniem na kolejne rozdziały ale rozumiem ,że życie czasem wygrywa z pasją:))więc jestem cierpliwa i życzę dużo weny ku uciesze wszystkich czytających,pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.