sobota, 30 czerwca 2012

Garść informacji

Ostatni miesiąc spędziłam dosyć pracowicie na poprawianiu Słońca za chmurami. Teraz już jednak mogę odetchnąć, bo czekają mnie tylko ostatnie korekty od edytorki. Umowa z wydawnictwem została też już podpisana, więc nic tylko czekać na wydanie SzC w wersji papierowej :). Mam nadzieję, że cieszycie się z tego tak jak ja. Nawet jeżeli poprawianie tego opowiadania było dosyć męczące, teraz jestem bardzo zadowolona. W końcu zaczynam spełniać swoje marzenia. 
Chciałabym też wziąć sobie "urlop". Jak pewnie zauważyliście, blog powoli przycicha. Coraz rzadziej coś tutaj dodaję, nie jest już tak jak kiedyś, kiedy to publikowałam rozdziały co dwa - trzy dni. Głównie to przez SzC, chociaż ostatnio po prostu ciężko zebrać mi się do napisania czegokolwiek. Stwierdziłam więc, że nie będę oszukiwała siebie i Was, po prostu zawieszę na czas nieokreślony, odpocznę, zbiorę myśli i wrócę - mam nadzieję, że z nowymi chęciami. 
Jutro na blogu pojawi się ostatni rozdział pierwszej części Zostawić Rzeczywistość. Nie wiem jednak, czy będę miała czas, aby Was o tym powiadomić na gg, gdyż wyjeżdżam, dlatego proszę, abyście zajrzeli tu w okolicach godziny piętnastej... No, może nawet trochę później.
A teraz życzę Wam wszystkim miłych wakacji. Obyście wypoczęli tak, jak ja mam zamiar to zrobić :)

7 komentarzy:

 1. Ekhm...
  Cieszę się, że SzC już prawie jest dla naszej dyspozycji :D Boję się jednak trochę o tę przerwę. Mam z takowymi bardzo złe wspomnienia xD Ale jestem pewna, że kto jak kto, ale Ty nas nie opuścisz.
  Teraz dla odmiany będę życzyć udanych wkakcji ;) Choć w zasadzie...
  Wena i pomysłów

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie komentowałam- brak czasu i lenistwo, ehh.. ale wielkie gratki z powodu SzC :) Nie ma nic lepszego dla autora blogowego niż możliwość wyjścia ze swoją twórczością do świata. Swoją drogą to będzie ciekawe przeżycie, kiedy wejdę do sklepu, rozejrzę się po nowościach i zobaczę znajomy tytuł autorki, którą pamiętam jeszcze z czasów poprzedniego bloga(Syrenia miłość, Chłopak mamyXD) Zasłużyłaś sobie i na wydanie SzC i na krótkie wakacje, choć trochę żal, że nic się tu nowego na razie nie pokaże.. ale mimo wszystko życzę by udało ci się odpocząć i wrócić do bloga z nowymi chęciami:)---ANGEL

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się razem z Tobą, że podpisałaś umowę i pojawienie się Twojej książki w sklepach to już tylko kwestia czasu ^^
  Miłych wakacji i wracaj szybko tutaj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co ogłaszać protestów. Mam nadzieję iż wakacje miną Ci miło.
  Droga Dream, nie mogę się nacieszyć z powodu i umowy i wydania SzC w wersji papierowej.
  Wracaj do nas szybko.
  ~A..a.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno należy Ci się solidny wypoczynek ;D Więc życzę mile spędzonych wakacji.
  Czekam na Twoją książkę ;D Liczę że nas uprzedzisz aby można było ją zakupić :)
  I czekam na rozdział ;D Mam szczerą nadzieję, że prędko wrócisz na bloga i do dodawanie nowych rozdziałów :D
  Pozdrawiam Serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. oooooh pani prezes ! :) Działaj! Odpoczynek zdecydowanie wskazany, już lada chwila, bedziesz otoczona przez paparazzich z każdej strony ;D lof<3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.