sobota, 24 czerwca 2017

Gówniarz z dodatkowym rozdziałem już na Beezar.pl!

Tak jak obiecałam w poprzedniej notce - to jeszcze nie koniec Gówniarza. :) Przed chwilą opublikowałam na platformie beezar.pl e-booka z dodatkowym, 36 rozdziałem (tak samo jak to zrobiłam z Americaną). Włożyłam w Gówniarza masę wysiłku, pisałam go wtedy, kiedy nie powinnam nawet myśleć o pisaniu opowiadań, dlatego jeżeli ktoś chciałby mi podziękować, może wesprzeć mnie tymi paroma złotymi i zarazem przeczytać jeszcze jeden rozdział. Jak już powiedziałam, nie przerzucę się jedynie na pisanie e-booków, a moją twórczość wciąż możecie dorwać na blogu. Tak samo nie usunę stąd Gówniarza, o to się nie bójcie ;). Pisanie jednak pochłania masę czasu, dlatego myślę, że taki układ z e-bookiem i nigdzie nie publikowanym rozdziałem jest całkiem sprawiedliwy. 
Dodatkowo (tak, to jeszcze nie koniec :D) po przeczytaniu tego rozdziału pewnie zorientujecie się, jaką następną wariację planuję z Filipem i Maciejem. Znajduje się tam dość wyraźna podpowiedź tego, co już zaczęło powstawać. A jak Wam się podoba okładka?

Edit: Plus w poprzednim rozdziale kompletnie zapomniałam o zamieszczeniu Wam piosenki, dzięki której napisałam sceny nocno-poranne. Warto sobie puścić, utwór (mam nadzieję) nadaje świetny klimat. :) 


8 komentarzy:

 1. Ekstra! Co do ceny to uważam, że z powodu tak wielu stron i włożonej w tekst pracy to ta cena jest za niska, ale to tylko moje zdanie. :-)
  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żądanie większej zapłaty za już opublikowany tekst byłoby, moim zdaniem, przejawem pazerności. ;) Ale mimo wszystko bardzo mi miło, że dla kogoś moje opowiadania są warte więcej. Po prostu mam z tyłu głowy, że wciąż jestem tylko amatorem.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gówniarz.
  Beezar.
  Z nowym rozdziałem
  O.O Triggered [tutaj miał byś obrazek, ale nie renderują się w komentarzach ==]

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Już kupiłam. Nie wiem kiedy przeczytam, bo czasu mało, czytania dużo, ale na pewno wrócę z opinią. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak czasu oczywiście rozumiem, w szczególności, że Gówniarz nie należy do najkrótszych tekstów. ;) Dziękuję za wsparcie i będę cierpliwie wyczekiwać opinii.

   Usuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.