czwartek, 18 lipca 2013

Forum Gay Pride

Kochani, jakiś czas temu z Coco doszłyśmy do wniosku, że w Polskim Internecie brakuje miejsca dla osób piszących opowiadania LGBT, m/m, yaoi, czy jak to tam nazwać. Myślałyśmy jakiś czas, aby coś powołać do życia, no i jest :) Bardzo nam w tym pomogła Sanu, która, odnośnie postawienia forum na nogi, zrobiła wszystko, za co jesteśmy jej wdzięczne.
http://gaypride.vxm.pl
Zapraszam do tworzenia kont i "forumowania" :)

6 komentarzy:

 1. Kiedy nastepna notka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co się orientuję w gdzieś w połowie tego miesiąca.

   Usuń
 2. Hm, z czystej ciekawości; droga Autorko, czy shipujesz Destiela z SPN albo Simon/Nathan z Misfits? :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Ponieważ nasi stażyści obijali się bezlitośnie, zostali w końcu wydaleni z ocenialni. Przepraszamy za kłopot, prosimy o dokonanie ponownego wyboru i odpowiedź na podstronie z kolejką. Do kolejki wybranej oceniającej zostaniesz wpisana zgodnie z datą zgłoszenia. Przepraszamy raz jeszcze.
  Pozdrawiam!
  [szczere-i-sprawiedliwe.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie rozumiem idei ocenialni. Czemu autorki kaza oceniac swoje blogi zupelnie obcym ludziom? Czemu opinie kogos, kto pobieznie przejrzy bloga ma byc wazna? Przeciez tak naprawde liczy sie opinia i sugestie czytelnikow, prawda? Czy ktos moze mnie oswiecic, jesli sie myle?

   Usuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.