niedziela, 30 czerwca 2013

Zmiany

Zbierałam się do tego bardzo długo, no i w końcu się zebrałam. Chyba nikt już się z Was tu nie łudzi, że Zostawić rzeczywistość będzie kiedykolwiek kontynuowana w starej wersji, prawda? Ja też dawno już się nie łudzę, bo nie potrafię patrzeć na ten tekst. Nawet duży sentyment do niego mi nie pomaga. Ale nie mogłabym od tak pozbyć się tego opowiadania. Skasowanie go by mnie trochę bolało, dlatego znalazłam inny sposób na "oczyszczenie" bloga.

Oto mój CHOMIK 

Znajdziecie na nim wszystkie stare opowiadania w wersji pdf i docx. Jeżeli chcecie jeszcze jakieś, pisać, a zrobię. :) Od teraz możecie sobie ściągnąć ZRz, KzB, BL i inne moje wiekowe opowiadania, z których już niestety dumna nie jestem, na komputer, ebooka, telefon, czy co tam chcecie.
A blog i moja twórczość leci dalej i mam nadzieję, że się rozwija. :) 

Niedługo wszystkie stare teksty z zakładki opowiadania znikną z bloga i wylądują na chomiku. To tyle. Do napisania, a raczej do trzynastego ZTP! :) 

4 komentarze:

 1. Zapraszamy do zgłoszenia się w nowym katalogu blogów o tematyce homoerotycznej:
  http://homoerotyczne.blogspot.com/
  Mamy nadzieję, że się zapiszesz i dołączysz do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki fajny szablon. Taki... prosty :) Minimalistyczny, rzekłabym. Ale poprzedni też nie był zły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie był, ale stwierdziłam, że warto upiększyć szablon mordką Roberta Sheehana vel Kacpra :)

   Usuń
  2. Właśnie tak wyobrażałam sobie Kacpra. :D Ze wszystkich szablonów chyba właśnie ten podoba mi się najbardziej. Uroczy całkiem, ale nie za bardzo słodki. :)

   Usuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.