piątek, 8 lutego 2013

Wyniki konkursu


Każdy tekst, który został nadesłany na konkurs, miał w sobie coś, za co chciałabym autora nagrodzić książką. Jednak książka jest jedna, a fanfików aż dziewięć, tak więc miałam spory dylemat. Samej ciężko byłoby mi podjąć decyzję, dlatego też ostateczne moje wątpliwości rozwiała Silris, której bardzo za to dziękuję.
Nie przedłużając już, w końcu to nie ogłaszanie wyników w „Mam talent”, czy innym telewizyjnym show, książka „Słońca za chmurami” wędruje do Koko, która zaskoczyła mnie poświęceniem swojego fika Martynie i pokazaniem, że ta kobieta nie jest aż tak naiwna i głupia, jak to ją przedstawił Rafał.
Zapowiadałam jednak, że w tym konkursie każdy coś dostanie, bynajmniej tego nie odwołuję ;) Proszę autorów tekstów o wysłanie mi na maila (dreamwinchester@yahoo.com) wiadomości ze swoim adresem. Czekam do 18.02 :)

8 komentarzy:

 1. Lololo, serio? o.0 aż nie mogę uwierzyć, że wśród tylu tekstów, wybrałaś akurat mój. Bardzo się cieszę :D Łaaał, super, w końcu coś wygrałam xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Koko, niech nagroda dobrze się czyta xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że to nie na temat, ale strasxnie mnie ciekawi czy może jeszcze kiedyś wrócisz do pisania na drugim blogu gdzie są opka naruto i bleach. ;d zycze duzo weny i naprawdę kocham twoje opowiadania! Wszystkie bez wyjatku chociaż trafiłam na cb koło tydzień temu to przeczytalam już prawie wszystko na obu blogach. :d. Jestes niesamowita!

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy nowy rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 5. Niecierpliwie czekam na drugą część "Pociągu do Krakowa"! :) Tak, wiem, masz przerwę w pianiu, ale wiedz, że o Tobie nie zapominamy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisaniu*

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo! Takie komentarze motywują najbardziej :)

   Usuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.