sobota, 2 czerwca 2012

Ankieta

Po prawej stronie znajdziecie ankietę, byłoby mi bardzo miło, gdybyście wzięli w niej udział :)
Wypisane są główne postacie z moich opowiadań. Zastanówcie się, która kreacja najbardziej przypadła Wam do gustu i oddajcie na nią głos. Jeżeli jest to jakaś inna postać, prosiłabym o napisanie tego w komentarzu pod tym postem, naprawdę byłabym wdzięczna :) 
Po prostu chcę zobaczyć jakie charaktery cieszą się największym zainteresowaniem ;) 

W razie co to zapraszam też do dyskusji w komentarzach. Naprawdę jestem ciekawa kogo lubicie najbardziej i za co. 

9 komentarzy:

 1. Bez chwili wahania - Książę. Bo to postać zupełnie inna niż wszystkie do tej pory. Bo to egoista i egocentryk, który wzbudza we mnie niemałą sympatię i instynkt macierzyński - mam ochotę go wziąć, utulić i pokazać, co to znaczy kochać i być kochanym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na "szczerych i sprawiedliwych" pojawiła się ocena Twojego bloga. Muszę Cię jednak z góry przeprosić, nie byłam wstanie ocenić "Księcia", jednakże gdybyś nadal była chętna, to w wakacje z miłą chęcią przejrzę opowiadanie i, chociażby w mailu, wystawię dla ciebie prywatną ocenę.
  Pozdrawiam, Kanako.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obecnie Książę ;D pewnie nie tylko mnie przypadł on niesamowicie do gustu, jest bardzo interesujący. Ale jeśli uda się jeszcze zagłosować, to kolejną postacią będzie Gracjan a po nim Filip ;D
  Ciekawi mnie bardzo jeszcze postać Victora, jednak zbyt mało o nim nadal wiadomo.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Martyny to mi żal jedynie :p

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo, iż nie wszystkie postacie znam, bo nie miałam jeszcze okazji przeczytać wszystkich opowieści to wybieram Filipa, chociaż czasami mam ochotę go zatłuc za jego pesymizm. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Omg... własnie zobaczyłam wyniki ankiety i jestem pod wrażeniem, że Książę zdobył więcej głosów niz Victor. coś w tym jest, że egoiści przyciagaja do siebie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.