niedziela, 1 kwietnia 2012

Z serii: informacji kilka

Mam kilka, jak mi się wydaje, istotnych informacji dla Was. Żeby nie przedłużać, większość z Was wie, że Wilczemu do końca wiele nie zostało, zaledwie jeden rozdział. Jeden, ale najcięższy do napisania, więc męczę go i męczę, a domęczyć nie mogę. No ale to tylko rozdział, już niedługo pożegnamy WS i blog przychylniej spojrzy na główne opowiadanie.
Dalej, co do Słońca, z pewnych przyczyn muszę je teraz zawiesić i nie jest to związane z brakiem weny, ale nie chcę zapeszać, więc nic nie mówię. Po prostu SzC na chwilę obecną jest zawieszone. No i kurczy mi się lista opowiadań, kurczy, ale jak chęci na ZRz nie ma, tak nie ma, dlatego potrzebuję czasu, więc... taaak, zgadliście, wprowadzam kolejne opowiadanie, ale nie ma co się martwić. Jest bardzo krótkie, chociaż jak to u mnie bywa, dosyć ciężkie. Nie wiem kiedy jednak się ono pojawi. Jutro, za tydzień? Nie mam pojęcia. Wiem jednak, że już niedługo na blogu ukaże się jego króciutki opis, tak więc kto zainteresowany, ten niech zagląda.

EDIT:
Doszłam do wniosku, że opisu nie będzie, bo on może zepsuć opowiadanie ;) Jedyne co Wam mogę zdradzić, to że będzie delikatnym fantasy. 

4 komentarze:

 1. I cóż można na ten temat powiedzieć? Jak chcesz, to pisz, a jeśli mnie zainteresuje, to z chęcią będę komentować. Przyznaję, że jestem wybredna, ale jeśli mi przypasujesz, to akurat tę jedną rzecz mogę ci obiecać - regularne komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro że tak się niestety musi ułożyć. Ale mnie osobiście cieszy kolejne nowe opowiadanie, to zawsze powiew jakiejś świeżości :D (ale to brzmi xD)
  Lubię czytać twoje opowiadania więc możesz na mnie liczyć - cierpliwego czekania na poprzednie opowiadania i nowe :)
  Powodzenia i Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się cieszę na nowe opowiadanie, mi wystarczy początek historii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No się cieszę na nowe opowiadanie i mam nadzieję, że tamte piszesz! :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.