sobota, 7 stycznia 2012

Informacja

Jak pewnie zauważyliście, dzięki kochanej Kuroneko, która zrobiła nagłówek, zmieniłam szablon. Uspokoję jednak osoby, których ulubionym opowiadaniem jest Słońce: to, że szablon został specjalnie dopasowany do WS nie oznacza, że bardziej skupię się na tym opowiadaniu. Muszę przyznać, że Słońce jest dla mnie najważniejszym opowiadaniem i nie ma możliwości, abym "przerzuciła się" na coś innego, ale wiadomo, każdy potrzebuje odetchnąć, a ja muszę odetchnąć od rzeczywistości, w jakiej piszę opowiadania. No i wydawało mi się, że skoro już zaczęłam publikować nowe opowiadanie, to wypadałoby nadać blogowi jakiś klimat. Mam nadzieję, że nowy wygląd się podoba.

To nie koniec mojego ględzenia, dopiero się rozkręcam ;)

Zmieniłam trochę pierwszy rozdział WS, dodałam w nim opis miasta, w którym żyje Demio. Od samego początku czegoś brakowało mi w tym opowiadaniu. Kohaku podpowiedziała mi, że brakuje właśnie opisu miasta, jednak wtedy byłam do tego niezbyt przekonana. Lubię tworzyć opowiadania osadzone w Nibylandii, a także nigdy nie przeszkadzała mi ta Nibylandia w innych tekstach. Niedawno jednak zrozumiałam, czego brakuje i co takiego mogła mieć na myśli Kohaku - brakowało określenia rzeczywistości w której przyszło żyć głównemu bohaterowi. W końcu jest młodym homoseksualistą w kraju, w którym odmienność jest szykanowana. Nie podkreśliłam tego, mój błąd. Mam nadzieję, że teraz wszystko jest "pełniejsze".

Dalej nie koniec wykładu.

Jest wiele osób, które czekają na ostatni rozdział BL. Mogę je pocieszyć, ruszyłam swoje cztery litery i zaczęłam poprawiać piątą część. 
Teraz zła wiadomość dla czytelników głównego opowiadania. Mam jeszcze kilka rozdziałów na komputerze gotowych do publikacji, jednak nie ruszyłam tego tekstu od kilku miesięcy, a co się z tym wiąże - nie pamiętam co takiego działo się w ZRz. Moje postanowienie noworoczne (nie wiem czy jest sens wspominać, że jedno moje postanowienie nie wypaliło już po trzech dniach od nowego roku) brzmi, że wraz z początkiem ferii zimowych ostro zabieram się za czytanie i poprawianie Rzeczywistości. 
Kolejna wiadomość dla czytelników Słońca. Wiecie, że w Słoneczku jesteśmy jakoś w połowie? 

Wiecie jakie fajne rzeczy może znaleźć człowiek na laptopie, kiedy nie ma internetu? Kilkanaście zaczętych tekstów, o których nawet nie pamiętałam, pochowało mi się po folderach. Uspokoję Was jednak, są to jednoczęściówki, nie zaczynam już nowych projektów.

15 komentarzy:

 1. Jakie pocieszenie, że nie zaczynasz nic nowego xDDDD
  I wgl, tak szybko nadeszła połowa "Słońca"? Nawet bardzo szybko.
  I dokładnie, czego nie można znaleźć na kompie w jakiś dziwnych folderach o.o

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, Riri, to kolejne z moich noworocznych postanowień. Żadnych nowych opowiadań! xD Muszę dokończyć to, co mam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ukrywam, że cieszę się ze zmiany szablonu, bo WS powoli staje się najbardziej oczekiwanym przeze mnie opowiadaniem na Twoim blogu ;D

  Zapraszam do siebie ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, jakoś tu tak... inaczej xD Ale całkiem przyjemnie.
  WS skoomentuję pod następntm rozdziałem. Ostatnio 2 razy pod rząd zjadło mi komentarz. Myślałam, że wścieklizny dostanę. Cieszę się, że postanowiłaś dokończyć najpierw te opowiadania. A że SzCh jest w połowie, to mnie, przyznam szczerze, zaskoczyłaś.
  Wena i pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się cieszę, że piszesz też nowe opowiadanie WS, bardzo kocham twój blog i najlepiej chciałabym, żeby rozdziały pojawiały się co dzień! xD ale wiem, że to nie możliwe, bo
  1. masz swoje życie
  2. obowiązki
  3. wena, koleżanka, która przychodzi i odchodzi kiedy chce

  Pamiętaj! Jestem twoim zaufanym fanem! :D
  Proszę dodaj szybko rozdział do Zostawić Rzeczywistość, bo oszaleje... do innych też sie postaraj. ;) Pozdrawiam i weny życzę! ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. PS: Kocham twój blog jak też kilka innych! ^^ Nie umiem bez waszych blogów wytrzymać! D: Co dzień wchodzę chyba 4 razy zobaczyć czy coś nie jest dodane! xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Przykro mi to pisać, ale czytam Twojego bloga od początku, więc szczerze napiszę, że najbardziej podobał mi się, gdy zaczęłaś pisać "Zostawić rzeczywistość", a teraz? Nie mam zdania, nie przemawia do mnie. Na razie.
  Pozdrawiam i czekam na info co u Gracjana i Filipa :-)
  pseudopisarka

  OdpowiedzUsuń
 8. yhm... No dawno mnie tu nie było ^^; ale cóż niestety czasu nie miałam nawet zajrzeć i poczytać twoje dzieła, ale za niedługo to nadrobię ^^.
  Co do wygladu bloga... BOSKI <3 . Bardzo mi sie podoba, jest cudny.
  Trzymam za ciebie kciuki z twoimi noworocznymi postanowieniami :) i oczywiście życzę dużo weny i przede wszystkim czasu i przyjemności z pisania :D
  Pozdrawiam:*
  jusoks

  OdpowiedzUsuń
 9. pseudopisarka, każdy ma różne odczucia :) Niektórzy uważają, że teraz piszę lepiej, a inni właśnie tak jak Ty. Z pisaniem nigdy nie stoi się w miejscu, zawsze robi się jakieś kroki. Dziękuję jednak za szczerość :)
  jusoks, a wiesz, że ostatnio myślałam o Tobie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ave Dream.
  Szablon wspaniały i cudowny oczywiście. Ale blog wyglądałby jeszcze wspanialej z nowym rozdziałem któregoś z opowiadań!
  Osobiście jestem w połowie "Zostawić Rzeczywistość" i na bieżąco z "Wilczy Skowyt" którego to kolejnej części wprost się doczekać nie mogę! Niech tradycji stanie się za dość, ja również życzę weny.
  ~A..a

  OdpowiedzUsuń
 11. Mi bardzo podoba się nowy wygląd strony. :)
  I mam nadzieję, że niedługo kolejny rozdział " Zostawić rzeczywistość " bo to moje ulubione opowiadanie na tym blogu i nie mogę się doczekać dalszego rozwoju akcji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Heh, interpunkcja i inne błędy to niestety mój problem największy, bo ortografia i interpunkcją nie są ze mną w zgodzie, ale pracuję nad tym, także ostrzegam od razu zanim przeczytasz cokolwiek. Błędy pewnie będą, ale nie zrażaj się nimi ^^"

  OdpowiedzUsuń
 13. Weszłam i doznałam szoku , nowy wygląd jak najbardziej mi się podoba - szczególnie, że na zdjęciu jest kolega ze studiów mojej kolezanki - Bartek hahahha xD

  OdpowiedzUsuń
 14. Haha, serio? Bartek Borowiec jest jedynym modelem, który przypomina Demio z Wilczego skowytu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Serio, serio, nawet nie wiedziałam, że on studiuję u nas, myślałam , że jedynie zajemuję się modelingiem, a jednak. Miło go tu zobaczyć ; ). Zostałam pochłonięta przez Z.RZ. ale i chyba się skuszę na Wilczy skowyt ; ).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.