czwartek, 6 października 2011

Jesienne porządki

Przed chwilą uporządkowałam trochę tego bloga, bo zaczynał robić się burdel w każdym tego słowa znaczeniu. Teraz wszystkie rozdziały macie w zakładce opowiadania. Wiem, że może trochę skomplikowałam sprawę nawigacji bloga, bo wcześniej wszystko było pod nosem, ale niezbyt estetycznie to wyglądało. A przecież do opowiadań ciągle dochodzą nowe rozdziały, nawet nie chcę myśleć, jakby mi się ten blog rozciągnął.

Mam jeszcze pytanie do Was - jest ktoś, komu zechciałoby się zrobić bannery do opowiadań? Jeżeli znajdzie się ktoś taki, zapraszam do rozmowy na gadu-gadu (numer w ramce po prawej). Byłabym naprawdę wdzięczna!

11 komentarzy:

 1. ^__^ porządki to dobra sprawa. Sama też u siebie zrobiłam i jest czyściej i klarowniej.

  ja mogę zrobić Ci baner :D chyba, że już ktoś się zgłosił xD

  Kohaku

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba wczesniej bylo wygodniej cokolwiek znalezc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby tak, ale teraz też przecież nie jest ciężko, wszystko macie podane w Opowiadaniach. Wierzę, że będziecie potrafili się tu odnaleźć, w końcu to nic trudnego

  OdpowiedzUsuń
 4. taa, ale skoro nowych rozdzialow nie bedzie na glownej, to raczej w koncu kazdemu odechce sie zapamietywanie jaki numerek mial ostatni rozdzial i zwyczajnie zaczna omijac bloga. nie groze. ostrzegam, informuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudno, ja tu nikogo nie trzymam.

  OdpowiedzUsuń
 6. to skad mamy wiedziec ze opublikowalas nowy rozdzial?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie burzcie się tak. Ja myślę, że rozdziały i tak będą pojawiały się na pierwszej stronie. Wiadomo, że jak ktoś zajrzy raz na parę miesięcy, to ujrzy tylko najnowszy, ale po datach można łatwo dojść, co się czytało, a co nie i zajrzeć do "Opowiadań". Czy to jest taki wielki problem dla Was? Ja nie widzę żadnego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Autorka serwuje wam cudowne opowiadania a Wy jak malutkie dzieci jęczycie? Przecież to jest tylko kwestia ruszenia główką, może dwa razy kliknięcia ,od tego łapka nie odpada. A teraz strona jest czysta i klarowna. A to dużo osób i mniej marudnych na pewno doceni. Po trzecie to blog Dream i będzie robić co chce ;)

  Kkohaku

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ to był żart! Jesteś absolutnie wspaniała i cudowna :D
  Niezmiernie cieszę się, że mogłam jakoś pomóc. Nie ma absolutnie niczego gorszego, jak połączenie nudy i braku internetu xD 10 days faktycznie jest świetnym opowiadaniem, a przecinki przed "albo" w porównaniu z niektórymi manierami bloggerek to raczej nie jest grzech szczególnie ciężki.
  Boru, też nie cierpię tych dzieciokobiet, które tak często serwują onetowe (i nie tylko) autorki. Androgyniczna uroda czy nawet niektóre nawyki są ok, ale na litość, no!
  Mam nadzieję, że Dziesięć dni poprawiło Ci humor choć w takim stopniu, jak mi Twój komentarz :D
  Btw. Świetnie zorganizowałaś bloga. Serio, nie mam bladego pojęcia czemu czytelnicy mieliby przestać czytać ZRz. Bo trzeba kliknąć trzy razy myszką? O_O

  OdpowiedzUsuń
 10. Na no-hyoka.blog.onet.pl pojawiła się ocena Twojego bloga, zapraszam :)

  debson.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy nadesłany komentarz!

Mój banner:

Mój banner:
Zdjęcia opublikowane na blogu nie są moją własnością. Nie mam żadnych korzyści finansowych z powodu umieszczenia ich na stronie.